KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13442056

nr 1344 2056

Sinikka Hautamäki

(f. 1946), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 2007. Motivet: 23x29cm

Sinikka Hautamäki, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:19:08

Sinikka Hautamäki

Läs mer om Sinikka Hautamäki