KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13442056
nr 1344 2056
Sinikka Hautamäki
(f. 1946), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 2007. Motivet: 23x29cm
Sinikka Hautamäki, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:19:08
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Sinikka Hautamäki
Läs mer om Sinikka Hautamäki